تبلیغات
شاهد - تونس تونست !
شاهد
پنجشنبه 14 بهمن 1389 :: نویسنده : محمد هادی

خاطرم هست که قدیم قدیما وقتی میخواستن یک کلمه طنز خنده دار بگن میگفتن یک نفررفت تونس نتونست.اتفاقات اخیر تو کشورهای عربی باعث شد که این پست بنویسم. بعد از چندین سال مشقت و رنج  ما یک حرکتی از ملت های عرب دیدیم و نهایتا کار به آنجا رسید که مردم تونس تونستن پادشاه خودشون بن علی فراری بدهند .بعد از تونس نوبت مصر بود که آتش خشم مردمش دامن حکومت مبارک را بگیره که همچنان خودش و متحدانش سعی دارند تا با ترفندهای متفاوت این حکومت نامشروع پابرجای نگاه دارند. کشور مصر حلقه واسط بین سه قاره جهان هست و یکی از مهمترین متحدان رژیم غاصب صهیونیستی و امریکا هستش که از طریق این کشور به سایر کشورهای منطقه سیطره پیدا کرده وسیاست های خودشان را مورد نفوذ و پیگیری قرار میدهند.اگر دولت حسنی مبارک سقوط کنه چند مزیت برای کشورهای منطقه و علی الخصوص مسلمانان دارد.

1- امریکا و اسرائیل بزرگترین حامی خودشون را از دست میدهند و دیگر بر کشورهای مورد نظرشان تسلط نخواهند داشت

2- ازآنجایی که کشور مصر با قسمتهایی از کشور فلسطین و غزه هم مرز است و دارای گذرگاه هایی نیز می باشد،بدین وسیله دیگر کشورهایی غربی نمی توانند با اعمال محدودیت از طریق حسنی مبارک و کشور مصر در ارسال موادغذایی،دارویی،تسلیحات نظامی از انتفاضه و مقاومت مردم این کشور جلوگیری نمایند.

که در این صورت آزادی قدس شریف و محو شدن کامل اسرائیل را به دنبال خواهد داشت. انشاا.... بعدش هم میریم قدس نماز میخونیم

نکته جالب اینکه تمام این اتفاقات در ماه بهمن یعنی روزهای پیروزی انقلاب به وقوع پیوسته.اینجور که بوی آن استشمام می شود انقلاب خودجوش مصر هم یا12بهمن یا 22 بهمن پیروز بشود.فقط ماسونها نمادگرایی کنند،مگه ما اونجوری هستیم؟

شکرخوردم،چرا حرف تو دهن من میگذارید،من کی گفتم کشورما هم در اتفاقات اخیر دستی بر آتش دارد.ما را داخل سیاست نکنید خواهشا.اصلاح میکنم حرفم را این قضایا همش اتفاقی بوده .

نه خانی آمده نه خانی رفته !

نوع مطلب : دست نوشته ها، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :