تبلیغات
شاهد - سخنی با آقای مخملباف
شاهد
یکشنبه 12 دی 1389 :: نویسنده : محمد هادی

در ماه های گذشته فیلم مستندی ساخته وپرداخته  توهمات و ذهن آشفته آقای محسن مخملباف با عبارت مستندی درباره رازهای زندگی خامنه ای  از شبکه های ماهواره ای خارج نشین پخش گردید که چند خطی درباره این مستند خواهم نوشت.

البته اگر معذوریت هایی در پیش نبود هم فایل تصویری و هم فایل صوتی این مستند و اراجیف آقای مخملباف را جهت استفاده  و دانلود قرار می دادم اما این امکان وجود ندارد.

در ابتدای فیلم آقای مخملباف به این نکته اشاره می کند که اطلاعات درباره زندگی و علایق شخصی رهبر ایران و خانواده ایشان بسیار کم است و حال سوال من از آقای مخملباف این است که اگر اطلاعاتی دراین رابطه وجود ندارد شما با استناد به کدام منطق و سند این اراجیف را بافته اید؟؟

در رابطه با برنامه روزانه رهبر ایران ایشان به این موضوع اشاره می کند که ساعت 4 صبح برای خواندن نماز شب بیدار می شود،حال سوال من از ایشان این است که در ماه هایی از سال که اذان صبح دقیقا حدود ساعت 4 یا قبل از آن است آیا فرصتی برای خواندن نماز شب باقی می ماند؟ شما که از دین سر در نمی آورید و حتی از ابتدایی ترین مسائل شرعی بی خبرید از خودتان اظهار نظر های شاذ ساطع  نکنید و همان بهتر که سرتان در آخور بیگانگان باشد و نشخوار بفرمائید.

مثلا جایی از فیلم می گوید که یک شنبه شب ملاقات با رئیس جمهور و صرف شام از برنامه های هفتگی رهبر ایران می باشد،سوال من از شما این است :چند نمونه یک شنبه شب را می خواهید برایتان نام ببرم که ریاست جمهوری در سفر استانی بوده است؟؟؟ مجددا حرف مفت و اضافه از خودتان ساطع نمودید.

قصد داشتم تک تک صحبت ها و نکات این فیلم مستند را به نقد کشم اما هرچه فکر کردم دیدم همین یک کلمه درباره کل فیلم کفایت می کند که سراسر کذب و دروغ و سم پاشی بر علیه یک شخصیت والامقام دینی و سیاسی است.حربه آخر دشمن و استیصال برای رویارویی با اهداف و شخصیت ها اشاعه جملات خلاف واقع  درباره آنها می باشد.

آقای مخملباف : چرا تا آن زمان که در ایران بودید و از بودجه این مردم برای خودتان آبرو و شهرت کسب می کردید زبانتان لال بود.اگر این چرندیات شما صحت داشت  و شما مستنداتی دال بر یاوه گویی هایتان داشتید شک ندارم که لحظه ای تامل نمی کردید و قطعا سخن با دلیل و منطق را همگان می پذیرند.

فرض محال که تمام این صحبت های شما درباره آقای خامنه ای صحیح باشد و ایشان فردی است که از همه لحاظ در رفاه و آسایش بوده اما من میخواهم یک سوال جدی تر را درباره خود شما مطرح کنم ،

خوب است بدانید که همسر اول آقای مخملباف در یک سانحه آتش سوزی فوت نموده و جالب تر اینکه ایشان با خواهر همسر سابق خود ازدواج نموده و حال این سوال را پاسخ دهید که قتل یک فرد، گناه کبیره است یا اینکه در رفاه و آسایش زندگی کردن؟؟؟ و چه شد که از بین این همه خانم در کشور شما با خواهر همسرسابقتان ازدواج کرده اید؟ حذف فیزیکی همسرتان به چه قیمتی انجام شده است؟؟؟ و خیلی سوالات دیگر درباره شما که بی پاسخ مانده است.نوع مطلب : دست نوشته ها، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :