تبلیغات
شاهد - گر مرد رهی میان خون باید رفت
شاهد
چهارشنبه 24 شهریور 1389 :: نویسنده : محمد هادی

این اولین بار نیست كه كینه توزان به مقدسات و اعتقادات ما توهین می كنند و آخرین بار نیز نخواهد بود زیرا كه آغاز این امر به مدتها پیش باز می گردد و در واقع سلمان رشدی ملعون با نوشتن كتاب اهریمنی خود آغازگر این هجمه زشت و ناپسند بود و اكنون نیز بعد از توهین به امامان و پیامبراعظم(ص) نوبت به كتاب هدایت رسیده است.

دنیای ظلم و كفر با همه توانش به مقابله برخاسته است و اكنون ما و شما در كجای این میدان ایستاده ایم و چه می كنیم خود بهتر می دانیم و بس.گذشته از كسانی كه آشكارا از این اعمال قبیح حمایت می كنند شاید ما نیز به نوعی دیگر با اعمال این شیطان صفتان همگام باشیم.تا كی سكوت؟! سكوت و انفعال به چه قیمتی؟!

شرممان باد كه اگر دنیاخواهی و عافیت طلبی ما را در كنج بیغوله ای به عزلت كشاند؛ در دفاع از اعتقادمان هیچ نگوئیم و دم بر نیاریم. آنگاه اگر عزت به ذلت تبدیل شد جای هیچ ملال و سرزنشی نیست.ای مسلمان؛ای مومن؛ای بسیجی؛ای حزب ا... ؛ای دانشجو؛ ای طلبه و ... وقت آن نیست كه از خواب غفلت بیدار شویم؟

به پاخیزید كه همه هست و نیستمان را باهم یكجا می برند و ما نظاره گری بیش نیستیم.تا كی میخواهیم لفظ ( ای رهبر آزاده آماده ایم آماده) را بر لسان خود جاری كنیم و منتظر فرمان مقتدا باشیم.مقتدا ضرر و زیان كسی را نمیخواهد زیرا كه اگر اینگونه باشد عدالت از او ساقط می شود.سرباز واقعی قبل از دستور در میدان مبارزه حاضر می شود و تا آخرین نفس در پای اعتقاداتش می ایستد و سرافرازنه جان به جان آفرین تقدیم می كند.اگر جان فدا كردن برای شما سخت است حداقل آبرویتان را فدای دین كنید و یا در راه دین سیلی بخورید تا امر بر دیگران مشتبه نشود كه این چه مسلمانی است و چه اسلامی.ترسم از این است مبادا روزی آن مسلمان شده خارج نشین در دفاع از حقانیت دین از من مدعی پیشی گرفته باشد و در ركاب حضرت حضور داشته باشد؛آن روز تنها چیزی كه برایم باقی خواهد ماند حسرت است و سرافكندگی در مقابل مولایم.بیائیم از شعار كم كنیم و بر عمل بیفزاییم زیرا كه بهشت را به بهاء دهند نه بهانه.الهی جسمم را.. فكرم را ... روحم را ... فقط و فقط در راه خودت قرار ده كه غیر آن هرچه هست هیچ است.

گر مرد رهی میان خون باید رفت           ازپای فتاده سرنگون باید رفت

تو راه به ره در نه و هیچ مپرس            او خود بگویدت كه چون باید رفت

 

نوع مطلب : دست نوشته ها، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :