تبلیغات
شاهد - تلاش فتنه گران جهت نفوذ در ارگانهای نظامی
شاهد
  
 
به تازگی جریان فتنه در برنامه های مطروحه خود در فضای مجازی ، به نفوذ و بهره گیری از ظرفیت نیروهای مسلح و به خصوص بسیجیان ، تمایل زیادی نشان داده و در این رابطه برنامه هایی را طراحی نموده است.
به گزارش «جوان آنلاین»یکی از این برنامه موسوم به « ایجاد اتاق فکر نیروهای نظامی » می باشد که در توضیح آن آمده است : « این اتاق از نیروهای جنبش سبز که عضو بسیج ، سپاه ، ارتش و نیروی انتظامی هستند ، تشکیل می شود . در این اتاق ، افراد حتماً از اسامی مستعار استفاده می کنند و اطلاعات و اخبار این اتاق بسیار برای جنبش و مبارزات ، حیاتی است و می تواند از وارد آمدن خسارات و ضربات شدید به جنبش نیز جلوگیری کند . این اتاق ضمن کمک به ریزش نیرو به نفع جنبش باعث همبستگی و همدلی بیشتر بین جنبش و نیروهای مردمی درون سپاه و بسیج و نیروی انتظامی نیز می شود . . . » .
جریان فتنه سبز همچنین با رویکرد نفوذ و تأثیرگذاری در نیروهای ارزشی بسیجی ، به هواداران خود تأکید نموده است :
« . . . شاید برای شما هم پیش آمده باشد که با طرفداران حکومت از جمله بسیجیان صحبت کنید و سعی نمایید نظر آنها را به جنبش جلب نمایید . در این صورت متوجه می شوید که حکومت از طرق مختلف و با القای مطالب اشتباه ، ذهن این افراد را به بازی گرفته و ما در صورت داشتن اطلاعات صحیح و شناخت طرز تفکر این افراد می توانیم حقایق را به آنها اثبات کنیم . پس لازم است افرادی که در این زمینه تجربه دارند ، کسانی که اطلاعات دینی و سیاسی بیشتری دارند و کسانی که با این دسته از افراد به خوبی آشنا هستند ، تجربیات خود رادر اتاق فکر مربوط به این موضوع به اشتراک بگذارند و از برآیند آن اطلاعات و دستورالعمل هایی بدست آید که بتوان با آن به رویارویی کلامی با حامیان حکومت بپردازیم و در آنها ریزش ایجاد نماییم . . . . »
 

می گویم :

جهت راهنمایی به عرض متوهّمین جنبش سبز لجنی می رسانیم ،مدارک مورد نیاز جهت نفوذ به ارگانهای نظامی به قرار ذیل می باشد که می بایست حتما به همراه داشته باشند در غیر این صورت نفوذ آنها کان لم یکون باقی می ماند :

1-      یک قطعه عکس جهت درج بر روی اعلامیه ترحیم

2-      فتوکپی شناسنامه جهت صدور گواهی فوت

3-      خواهشمند است قبل از نفوذ، شخصا درخواست تهیّه یک عدد گور دسته جمعی برای داوطلبین نفوذ را به مسئولین جنبش سبز ارائه نمائید.

4-      از متقاضیان نفوذ درخواست می گردد آمادگی لازم و همه جانبه جهت ارجاع به کهریزک بدون دریافت  هیچگونه وجهی را از قبل داشته باشند. (وسیله ایاب وذهاب مهیا می باشد)

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :