تبلیغات
شاهد - فرزند متهم فائزه هاشمی در صدد اخذ ویزای سفر به انگلیس
شاهد

فرزند 23 ساله‌ی فائزه هاشمی رفسنجانی قصد دارد از کشور به مقصد انگلستان خارج شود.

به گزارش رجانیوز، حسن لاهوتی به دنبال اخذ ویزا برای سفر به انگلستان است و بنا بر اخبار رسیده، فائزه هاشمی قرار است با سایمون گس سفیر انگلیس در تهران نیز ملاقات و گفت‌وگو کند.

حسن لاهوتی در نوروز سال جاری هنگام بازگشت به ایران در ارتباط با جریان فتنه دستگیر شد و روز بعد از آن، با تودیع وثیقه 73 میلیون تومانی از زندان آزاد شد.

همزمان با آزادی وی، دادستان تهران گفت: حسن لاهوتی ضمن ابراز ندامت از اقدامات ارتكابی و با پذیرش تودیع وثیقه 73 میلیون تومانی از زندان آزاد شد.

عباس جعفری دولت‌آبادی دادستان عمومی و انقلاب تهران خاطرنشان کرده بود که لاهوتی بامداد روز اول فروردین به موجب دستور قضایی و به اتهام ارتكاب برخی جرائم امنیتی در فرودگاه امام خمینی (ره) دستگیر شده بود كه عصر روز دوم فروردین پس از انجام پاره‌ای تحقیقات توسط بازپرس، ابراز ندامت و پشیمانی از اقدامات ارتكابی و با پذیرش تودیع وثیقه 73 میلیون تومانی به دستور بازپرس و تأیید دادستان تهران از زندان آزاد شد.

گزارش خبرنگار ما حاکی است پرونده اتهامی حسن لاهوتی با تكمیل تحقیقات به دادگاه ارسال شده و کماکان در نزد مراجع قضایی در حال رسیدگی است.

هنوز از انگیزه فرزند فائزه هاشمی برای خروج از کشور و سفر به انگلیس اطلاعی در دست نیست.

مهدی هاشمی رفسنجانی نیز سال گذشته تهران را به مقصد لندن ترک کرد و با وجود گذشت یک سال و علی‌رغم احضارهای مکرر قضایی برای پاسخگویی به اتهاماتش هنوز به کشور بازنگشته است. این در حالی است که مشخص نیست پس از این احضارهای مکرر و حضور نیافتن متهم در مرجع قضایی، چرا به‌طور غیابی به پرونده اتهامی وی رسیدگی نمی‌شود.

می گویم:

پس از انتخابات و وقوع فتنه سراسری و تلاش های اشرافیت مدرن برای گرفتن امتیاز از نظام اسلامی و عدم موفقیت در نیل به اهداف خود،شخص آقای هاشمی رفسنجانی و هم تیمی های ایشان ظاهرا استراتژی جدیدی را برای مقابله با نظام و دستیابی به اهداف خود انتخاب کرده است که با یک مثال ساده به آن اشاره می نمائیم:

وقتی برای یک خانواده که پدر را نیز به همراه دارد در بیرون از منزل مشکلی پیش بیاید و پدر خانواده ،اعضای خانواده خود را در معرض خطر ببیند معمولا سعی میکند تا به نوعی برای جلوگیری از آسیب احتمالی اعضای خانواده به نحوی موضوع را حل و فصل نماید تا کار به درگیری منتهی نشود و در صورت اصرار مزاحمین سرپرست خانواده ابتدا خانواده را به محل امنی می رساند و سپس برای برخورد با متجاوزین بازخواهد گشت تا با خیالی آسوده کار را یکسره کند.ما معتقدیم که سفرهای خارجی صورت پذیرفته از سوی خاندان آقای هاشمی از این جنس است و در واقع با ارائه خط مشی هایی از سوی آقای هاشمی به اعضای خانواده جهت خروج از کشور ایشان در تهیه طرحی جامع به مراتب پر رنگ تر از حوادث اخیر می باشد تا به نوعی باخیالی آسوده برای دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده خود تلاش نماید.

 

نوع مطلب : سیاسی، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :