تبلیغات
شاهد - اگرحرف نزنید نمی گویند که زبان ندارید!
شاهد

مشائی:‌ حرف من درباره مكتب ایرانی حرف امام است.

حرف من (مکتب ایرانی) حرف جدیدی نبود، بلکه حرف امام بود. امروز حرف‌های مختلفی به نام اسلام در دنیا زده می‌شود اما ما اسلامی را قبول داریم که در ایران مستقر است. راجع به این بحث هم مانند صحبت‌های قبلی به من ناسزا گفتند. وی سپس با قرائت آیه‌ای از قرآن اظهار داشت: به خاطر ظلمی که به من می‌کنند آنها را به خدا واگذار کردم ..

به دنبال اظهارات شاذ آقای مشایی در رابطه با مطرح نمودن مکتب ایرانی در مقابل مکتب اسلامی در دنیا و اصرار وپافشاری های ایشان بر گفته های خود مطالبی را در رابطه با اظهارات ایشان بیان می کنیم:

1-     این دفعه اول نیست که آقای مشایی نسبت به موضوعاتی که در حیطه دانش و مدیریت ایشان نیست اظهار نظر میکند وآقای مشایی قبلا نیز مطالبی را درباره مردم اسرائیل بیان نموده بود که مانند موج اخیر باعث نابسامانی هایی در فضای سیاسی کشور را موجب گردید.روی سخن ما با ایشان این است که وقتی درباره موضوعی اطلاع دقیق نداریدیا نمیدانید ویا نمی توانید واضح صحبت کنید همان بهتر که هیچ نگوئید ودوپهلو صحبت نکنید.

2-     عده ای معتقدند که آقای مشایی با طیف خاکستری نظام در ارتباط می باشد و درواقع ماموریتی درجهت تخریب دولت خدمتگذار از سوی دشمنان نظام ودولت را برعهده گرفته است.

3-     بعضی از عقاید بر این است که ایشان خود را سپر بلای فشارهای حاکم بردولت نموده و باایجاد جریان سازی و معطوف نمودن افکار رسانه ای وجامعه قسمتی از فشارها وبرنامه های از پیش برنامه ریزی شده علیه دولت را به دوش می کشند.ازآنجایی که در چند وقت اخیر ایشان با رفتار وگفتار خود فقط باعث دردسر دولت و درواقع اقدام به خرج نمودن از جایگاه و وجهه دولت خدمتگذار نموده این نظر تا حدودی مطرود به نظر می رسد.

4-     خوشبینانه ترین حالات این است که ایشان از گفتن این جملات هیچ قصد و غرضی ندارد و فقط در شرایط سخت از سوی رسانه ها زیر ذرّه بین قرار گرفته و این رسانه ها وخبرنگاران هستند که با ترفندهای مختلف از طریق اعمال فشار به ایشان به اهداف خود می رسند وجملات مورد نیاز خود درجهت تخریب بدنه دولت را از ایشان تحویل می گیرند تا بدین وسیله موجی را درکشور به راه بیندازند.

5-     شاید آقای مشایی با بیان این جملات به دنبال کسب وجهه و یا به نوعی مطرح شدن بر سر زبانها را دارد که این امر نیز جای بسی تامل دارد.

و در پایان اینکه متاسفانه در حوادث گوناگون شخص رئیس جمهور نسبت به دفاع از آقای مشایی اقدام نموده که این خود جای تاسف دارد.ما به آقای احمدی نژاد عرض می کنیم که دیگر کافیست!تا کی میخواهید این حرفهای سخیف و از روی ناآگاهی را تائیدکنید.مگر شخص رهبری در نامه ای که برای شما ارسال داشتند اعلام نکردند که حضور آقای مشایی در دولت موجب خسران و باعث دلسردی طرفداران دولت خواهد شد؟ تا چه زمانی روابط خانوادگی را بر منافع ملی و اسلامی مقدّم می دارید؟ فرض بر اینکه شما با ایشان رابطه خانوادگی نزدیک دارید،این امر به مردم چه ارتباطی دارد؟

اگر ما همچنان زنده بودیم و ما را گلریزک نبردند در پست های بعدی هم در خدمت شما خواهیم بود./

نوع مطلب : دست نوشته ها، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :