تبلیغات
شاهد - دراحوالات كسانی كه سگ رفیق گرمابه و گلستانشان شده است
شاهد

چند وقتی كه سگ بازی در كشور ما رونق عجیب و غریبی پیدا كرده.وقتی كه یك نفر می بینید كه یك سگ بغلش گرفته همچین نازش میكنه كه گویا بچه بهتر از جانش را داره ناز میكنه.تازه به خودش هم می باله كه اسمش فلانه.شناسنامش برای فلان جاست؛نژادش برای اونجاست و..

.

ما تا به حال با  چند هزار سالی كه از عمرمون گذشته كارهای عجیب و غریب زیاد دیدیم مثل لی لی بازی؛شعبده بازی؛كفتربازی؛دختربازی و.... اما این یكی  بازی ظاهرا جدیدالتاسیس هست تو كشور ما.البته خودتون خوب می دونید كه كشورهای اروپایی آنقدر وضع و اوضاع بی ریخت و درست و حسابی ندارن كه خلا عاطفی خودشون و خانودهاشون را با همین جك و جانورها پر میكنند و آنها را از بچه های خودشون بیشتر دوست دارن؛تازه این كه چیزی نیست ؛ كارهای دیگی هم انجام می دهند كه خودتون حدس بزنید و من شرم می كنم دربارش بنویسم و ترسم از این هستش كه نكنه یك روزی ما هم به سرنوشت آنها دچار بشیم و هزارتا درد بی درمون كه الان تو كشورشون هست و منبعش هم همین كثافت كاری هاست رو تو كشورمون ببینیم.یكی دیدم كه با سگش امده بود نانوایی نون بخره برای خانواده؛باهمون دستی كه به سگش زده بود شروع كرد به نون جمع كردن.واقعا كه اون نون خوردن هم داره.

می گفت : الان باید برم بابی ببرم استحمام

گفتم:  بابی كیه/چیه دیگه؟

گفت : همین ملوسی كه الان بغل گرفتم

گفتم : خدا حفظش كنه براتون؛كم كم باید براش آستین بزنید بالا

گفت: به فكرش هستم.

گفتم فكر نمی كنی سگ حیوان نجسی هست و جاش تو خونه و اینجور جاها نیست !

گفت : نه بابا چه كثیفی؛مثل چشمه زلاله و از برگ گل تمیزترو پاك تره

گفتم : عجب .چرا ما تا حالا نفهمیده بودیم.ظاهرا شما كشّاف تشریف دارید.

گفت : چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

گفتم احسنت؛این قضیه نجسی سگ را دین ما گفته همانطور هم كه گفته گوشت خوك نجسه؛و الان بعد چند هزار سال خارجی ها خودشون كشتن تازه فهمیدن كه گوشت خوك انگل داره؛بنابراین یك هیچ به نفع دینه

گفت : دین برای تو فیلمهاست؛برای چند هزار سال پیشه

گفتم : روشنفكر؛این دینی كه شما ازش حرف میزنی كه قدیمی هستش تا آداب ناخن گرفتن و همون جایی كه می ری میایی بیرون چشمات باز میشه را هم كامل گفته.

گفت : گیر دادی ها امروز به ما

گفتم : حقیقته؛ كسی را كه خودش را به خواب زده را نمیشه بیدار كرد؛فقط لطف كن از این به بعد این بابی عزیز تر از جانت را مراكز خرید و پاركها نبر و تو همون خونتون نگه دار وگرنه كلاهمون میره تو هم.

نوع مطلب : دست نوشته ها، 
برچسب ها :


درباره وبلاگ


مدیر وبلاگ : محمد هادی
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :